Live veiling - Lot 794
[Raveel]
Oscar en de blijde dood.
PRIEELS, Guy
Hamerprijs: €
900
€ 200 / 300
Gent, Octave De Achtste, 2010
Folio.
Groen uitgeversomslag, opbergdoos. Mooi ex.
Kortverhaal van G. Prieels, geïllustreerd met een frontispice ets van Roger Raveel. Oplage van 60 ex. Eén van de 48 Arabisch genum. (n. 2). Bij alle ex. hoort een suite met 2 genum. en gesign. etsen (1 z/w, 1 kleur). Colofon gesign. in potlood door de auteur en kunstenaar.