Ventes live - Lot 794

[Raveel]

Oscar en de blijde dood.

PRIEELS, Guy

Prix de marteau: € 900

€ 200 / 300

Gent, Octave De Achtste, 2010

Folio.

Groen uitgeversomslag, opbergdoos. Mooi ex.

Kortverhaal van G. Prieels, geïllustreerd met een frontispice ets van Roger Raveel. Oplage van 60 ex. Eén van de 48 Arabisch genum. (n. 2). Bij alle ex. hoort een suite met 2 genum. en gesign. etsen (1 z/w, 1 kleur). Colofon gesign. in potlood door de auteur en kunstenaar.

Lot 794

Oscar en de blijde dood.

PRIEELS, Guy