Live auction - Lot 45

Eenzame hoeve.

BAKSTEEN, Dirk

€ 80 / 120

1924

Ets, 19,2 x 24 cm, Japans papier; gesign. en gedat. in de plaat en gesign. en genum. 32/75 onderaan in potlood.

Ingelijst in een mooi houten lijstje (niet uitgelijst, licht beschadigd onderaan). Mooie prent.

Kempische hoeve, waterput en drie kale fruitbomen. Vogels in de lucht. Ref. Van Nieuwenhuysen 53.

Lot 45

Eenzame hoeve.

BAKSTEEN, Dirk