Live auction - Lot 45
Eenzame hoeve.
BAKSTEEN, Dirk
€ 80 / 120
1924
Ets, 19,2 x 24 cm, Japans papier; gesign. en gedat. in de plaat en gesign. en genum. 32/75 onderaan in potlood.
Ingelijst in een mooi houten lijstje (niet uitgelijst, licht beschadigd onderaan). Mooie prent.
Kempische hoeve, waterput en drie kale fruitbomen. Vogels in de lucht. Ref. Van Nieuwenhuysen 53.