Ventes live - Lot 45

BAKSTEEN, Dirk

Eenzame hoeve.

1924

€ 80 / 120

Ets, 19,2 x 24 cm, Japans papier; gesign. en gedat. in de plaat en gesign. en genum. 32/75 onderaan in potlood.

Ingelijst in een mooi houten lijstje (niet uitgelijst, licht beschadigd onderaan). Mooie prent.

Kempische hoeve, waterput en drie kale fruitbomen. Vogels in de lucht. Ref. Van Nieuwenhuysen 53.

Lot 45

Eenzame hoeve.

BAKSTEEN, Dirk