Lot 155
32 etsen.
LE ROY, Grégoire
€ 200 / 300
Verschillende formaten: 20 x 24,7 - 40 x 32,8 cm, 4 in potlood gesigneerd, enkele genummerd (meerdere gebruikssporen, foxing, verkleuring, lichte schade, "Boer" en bep. ex. "Begrafenis" zwaar beschadigd).
Niet ingelijst of onder passe-partout.
Lot van 16 verschillende etsen (32 ex. in totaal). Verschillende onderwerpen, waaronder "Aanbidding der koningen" (1 ex.), "Boer" (2 ex.), "Begrafenis" (7 ex.), "Caravan" (4 ex.) en verschillende gezichten van steden en dorpen (o.a. Brugge en Lissewege), havens en het platteland (18 ex.).