Live veiling - Lot 462

Fata Morgana.

KOMRIJ, Gerrit, CLAUS, Hugo

€ 200 / 300

Gent, Ergo Pers; Antwerpen, De Slegte, 2005

4to.

Orig. grijze omslag. Mooi ex.

9 gedichten van Gerrit Komrij, geïllustreerd met een frontisp. (ets) gesign. door Hugo Claus. Oplage van 63 ex. Eén van de 54 genum. ex. (nr. 23), met een handgeschreven gedicht van Komrij getiteld "Goochelen". Gesigneerd in colofon door auteur en illustrator. Bijgevoegd: Claus, Hugo - Sporen. Wommelgem, Den Gulden Engel, 1987. 4to. Orig. uitgeversomslag. Ref. Hugo Claus. Voor twaalf lezers en een snurkende recensent, 172. (2 vol.)

Lot 462

Fata Morgana.

KOMRIJ, Gerrit, CLAUS, Hugo