Live veiling - Lot 245

"5 echte Achterberg aquarelli".

ACHTERBERG, Gerrit; WOUDSTRA, Frits Marnix

Hamerprijs: € 140

€ 60 / 80

Amsterdam, mei 1997

Folio: 3 dubbelgevouwen ff.

Met een omslag van calqueerpapier.

Suite met 5 aquarellen gesigneerd door Woudstra en tekst van Achterberg in potlood. Met op het voorblad in potlood "Frits m. Woudstra in HOONTE" en achteraan "f.m. Woudstra / Amsterdam // 5 echte achterberg aquarelli // mei 1997".

Lot 245