Live veiling - Lot 245
"5 echte Achterberg aquarelli".
ACHTERBERG, Gerrit; WOUDSTRA, Frits Marnix
Hamerprijs: €
140
€ 60 / 80
Amsterdam, mei 1997
Folio: 3 dubbelgevouwen ff.
Met een omslag van calqueerpapier.
Suite met 5 aquarellen gesigneerd door Woudstra en tekst van Achterberg in potlood. Met op het voorblad in potlood "Frits m. Woudstra in HOONTE" en achteraan "f.m. Woudstra / Amsterdam // 5 echte achterberg aquarelli // mei 1997".