Live veiling - Lot 789

RAVEEL, Roger

Tegenover het vlak.

Gent, Octave De Achtste, Ergo Pers, 2007

Hamerprijs: € 800

€ 200 / 300

Folio.

Groen uitgeversomslag. Mooi ex.

Artiestenboek met tekst en beeld van Roger Raveel, geïllustreerd met een ets. Oplage van 120 ex. Eén van de 100 Arabisch genum. (n. 2). Bij elk genum. ex. hoort een suite met 2 genum. en een gesign. etsen (1 z/w, 1 kleur). Colofon gesign. in potlood door de kunstenaar.

Lot 789

Tegenover het vlak.

RAVEEL, Roger