Live veiling - Lot 635
[Devotion - Fraternity]
Verzameling van 11 zeldzame prenten m.b.t. broederschappen en devoties tot heiligen in de Zuidelijke Nederlanden (en Frankrijk).
17de-18de eeuw
€ 250 / 350
In goede staat (occas. vervuiling of gebruikssporen).
I.a. "Lofzang ter eeren [...] van den H. Blasius". 18de e. Plano met houtsnede, Nederlands gedicht in 2 kol. en "Ghebedt"; H. Catharina (kathedraal Antwerpen), Eloy, Guido & Eloy (Nederlandse en Franse tekst), Bonifatius (Bouttats 1742), Paulus, Matthias, Filips & Jakob, met Nederlands kwatrijn van de "visverkoopers"; grote gekleurde prent H. Engelbewaarder (Toulouse 1808); grote prent H. Sacrament (A. Henri).