Live veiling - Lot 635

[Devotion - Fraternity]

Verzameling van 11 zeldzame prenten m.b.t. broederschappen en devoties tot heiligen in de Zuidelijke Nederlanden (en Frankrijk).

17de-18de eeuw

€ 250 / 350

In goede staat (occas. vervuiling of gebruikssporen).

I.a. "Lofzang ter eeren [...] van den H. Blasius". 18de e. Plano met houtsnede, Nederlands gedicht in 2 kol. en "Ghebedt"; H. Catharina (kathedraal Antwerpen), Eloy, Guido & Eloy (Nederlandse en Franse tekst), Bonifatius (Bouttats 1742), Paulus, Matthias, Filips & Jakob, met Nederlands kwatrijn van de "visverkoopers"; grote gekleurde prent H. Engelbewaarder (Toulouse 1808); grote prent H. Sacrament (A. Henri).

Lot 635