Live veiling - Lot 387

DILLEMANS, Sam

Kruisiging.

2002

€ 100 / 200

Lithografie, 40 x 50 cm, getekend, gedateerd "S Dillemans 2002" en genummerd "75/75" in potlood.

Onder passe-partout, ingekaderd (niet uitgekaderd).

Van de Belgische kunstschilder S. Dillemans (b. 1965) geïnspireerd op de Kruisiging van Matthias Grünewald. Dillemans begint al op jonge leeftijd, na het zien van het werk van Vincent van Gogh in 1979, te schilderen. Na zich toegelegd te hebben op het kopiëren en bestuderen van oude meesters, schilderde hij tussen 2003 en 2007 een reeks schilderijen van boksers. In 2016 opende hij zijn eigen tentoonstellingsruimte in Antwerpen (Wikipedia).

Lot 387

Kruisiging.

DILLEMANS, Sam