Lot 200
Ventes live
Stad Mechelen 1927/ 6 maart - 3 april/ Retrospectieve/ tentoonstelling tooneelleven/ Stedelijke feestzaal.
KUPER, Jan
€ 1.000 / 1.200
[Mechelen], Steendrukk. Ed. Van den Bossche, 1927
Chromolith., 107 x 73 cm; gemonogr. en gesign. "ontwerper Jan Kuper ".
Gemonteerd op linnen (lichte plooien, enkele marg. scheurtjes).
Heel zeldzame en indrukwekkende affiche gedrukt in zwart (typografie) en rood (het centrale gestileerde theatermasker) door Jan Kuper, Nederlands ontwerper en belangrijkste Mechelse producent van moderne meubelen tussen de twee wereldoorlogen. De tentoonstelling werd ingericht door het gemeentebestuur ter gelegenheid van de 5e landjuweelwedstrijd.