Ventes live - Lot 48

BOONEN, Jac

"Hoogovens".

S.d

€ 100 / 150

Ets, 59 x 44,5 cm; eigenhandig getiteld en gesign. onderaan (vlek in marge). Mooi werk.

Indrukwekkende ets van hoogovens met onderaan een blijk van zijn sociale bewogenheid: het uitbeelden van de arbeiders die door de  hoogovens opgeslokt worden. Ref. P. Piron, I, 1999, blz. 116 : Tongerloo 1911-Borcht-Lombeek 1968, tekenaar en graficus, opleiding in Antwerpen o.l.v. J. De Bruycker.

Lot 48

"Hoogovens".

BOONEN, Jac