Ventes live - Lot 883

[Devotion]

Collectie van ca. 120 religieuze prentjes.

Prix de marteau: € 380

€ 100 / 120

17e-20ste e

1. Album met 24 sanctjes, waarvan 19 met de hand ingekleurd. 2 perkament, 1 velijn papier, enkele met goudverf en opgehoogd met Arabische gom (goede staat). Gesigneerd: Cor. van Merlen, L. Fruijtiers, Cor. De Boudt, Michiel Cabbaeij, C. Galle. Afbeeldingen van o.a. Coleta van Corbie, Johannes de Doper, Ambrosius van Milaan, etc. - 2. 46 sanctjes uit Augsburg: 3 gesigneerd door Göz & Klauber, 43 door Klauber (enkele met vlekken). Afbeelding van o.a. Gregorius de Grote, Hiëronymus van Stridon, Clara van Assisi, etc. - 3. ± 54 sanctjes, waarvan 10 in kleur, 5 ingekleurd met de hand (enkele met vlekken). Gesigneerd: C. Galle, C. De Boudt, Petr. Clouwet, Bouasse, Letaille, Cor. van Merlen, etc. Afbeeldingen van o.a. Sponsa Christi, Simson doodt de leeuw, Donatus van Münstereifel, etc. Enkele rouwprentjes uit de 19e eeuw.
Bijgevoegd: 1. 12 postkaarten in kleur (1 dubbel). 20ste eeuw. Afbeeldingen van o.a. een engel, de Heilige Familie, Theresia, wenskaarten voor Kerstmis en Pasen. - 2. 14 monochrome postkaarten. 11 van de missionarissen van Scheut met foto's van hun werk in China, 1 van de missie van de Ongeschoeide Karmelieten en 2 anderen. 20ste eeuw. (± 150 stuks)

Lot 883