Retour à l'aperçu

Lot 248

Omvangrijke verzameling teksten uit de periode 1962-1968.

CONRAD, Patrick

Prix de marteau: € 300

€ 300 / 500

4to-formaat, [125] ff., papier.

In goede staat.

Typoscripten met correcties en aanvullingen in handschrift, occasioneel gesigneerd of gedateerd. In hoofdzaak gedichtencycli (Zeppelin, Ode aan een Amerikaanse roos, Letters, Maantranen, Lomp lomp lila lilabloempje, 1477), maar ook een prozatekst "Stanley’s (& Sarah’s) 3e 6-daagse" (1968), een kort toneelstuk "Mijn vriend de Vogel" en een Franse prozatekst (1 p.). Conrad (°1945), auteur van een twintigtal gedichtenbundels en evenveel prozawerken, maakte ook een aantal films als scenarioschrijver en regisseur. Hij stichtte met Nic van Bruggen de Antwerpse dichtersclub Pink Poets (1972-1982).

Lire plus

Lot 248