Ventes live - Lot 388

DILLEMANS, Sam

Moeder met kind.

2002

€ 100 / 200

Lithografie, 40 x 50 cm, getekend, gedateerd "S Dillemans 2002" en genummerd "1/75" in potlood.

Onder passe-partout, ingekaderd (niet uitgekaderd).

Van de Belgische kunstschilder S. Dillemans (b. 1965).

Lot 388

Moeder met kind.

DILLEMANS, Sam