216.

DE CONINCK, Herman; REINHOUD

Meisjes.

Amstelveen, AMO, 1994

Folio. Leporello in grijs linnen opbergdoos van Binderij Phoenix, met op één van de platten de orig. etsplaat gekleefd. Heel goed ex.

Eerste druk. Met 6 gesign. kleuretsen van Reinhoud bij 5 gedichten van Herman de Coninck. Oplage van 31 genum. ex. gedrukt op Hahnemühle door Rob Cox (Amsterdam). 1 van de 6 Romeins genum. ex. (nr. IV), verrijkt met een extra suite van de etsen (genum. en gesign.), één van de orig. etsplaten en het bijbehorende gedicht in het handschrift ("Tweetakt") van de dichter (onder passe-partout). De eerste vier ex. werden op naam gedrukt van de kunstenaar, de dichter, de uitgever en de drukker. Colofon gesigneerd door de dichter en de kunstenaar. Ref. P. Piron 1999, p. 470: Geraardsbergen, 1928, beeldhouwer, tekenaar, graficus.

€ 1.000 / 1.500