Met een originele aquarel

247.

CLAUS, Hugo

Zij. Caurisurata pancasika.

Parijs, Acme, [1993]

Oblong folio: [23] ff. (ca. 32 x 48 cm).

Los in kwart lederen overslagdoos, blindgestempelde grijslinnen platten, gladde goudgestempelde rug (licht gewreven). Goed ex.

Eerste druk van deze compacte versie van "De dief van liefde", met 10 teksten van Claus, gedrukt op Senkwa papier. Oplage van 110 ex. Eén van de 10 buiten handel Romeins genum. (n. V). Geïllustreerd met 10 litho's op Arches en een originele aquarel, alles gesign. door M. Bastow (°1943). Colofon gesign. door schrijver en kunstenaar.
Ref. Hugo Claus. Voor twaalf lezers en een snurkende recensent, 223.

€ 350 / 450