915.

LEOPOLD, Jan Hendrik

Verzen.

Rotterdam, W.L. & J. Brusse, 1913 [= 1914]

8vo (papier licht gevlekt).

Bruine goudgestempelde lederen luxe-band ontworpen door S.H. de Roos (enkele lichte gebruikssporen, rug licht verkleurd), decoratieve schutbladen, goud op snede. Goed ex.

Luxe-editie van de gedichten van J.H. Leopold (1865-1925). Oplage van 25 ex. op Hollands geschept, gesign. door Leopold (n. 22). De gewone, ingenaaide editie verscheen een jaar eerder op 350 ex.
Prov. HD (ex libris).

€ 400 / 600