Live auction - Lot 915

Verzen.

LEOPOLD, Jan Hendrik

€ 400 / 600

Rotterdam, W.L. & J. Brusse, 1913 [= 1914]

8vo (papier licht gevlekt).

Bruine goudgestempelde lederen luxe-band ontworpen door S.H. de Roos (enkele lichte gebruikssporen, rug licht verkleurd), decoratieve schutbladen, goud op snede. Goed ex.

Luxe-editie van de gedichten van J.H. Leopold (1865-1925). Oplage van 25 ex. op Hollands geschept, gesign. door Leopold (n. 22). De gewone, ingenaaide editie verscheen een jaar eerder op 350 ex.
Prov. HD (ex libris).

Lot 915

Verzen.

LEOPOLD, Jan Hendrik