Lot 312
Dorpszicht.
KOEKOEK, Barend Cornelis
€ 300 / 400
1827
Tekening, pen en zwarte inkt met waterverf, 12,5 x 17,5 cm, geschept papier, gesigneerd en gedateerd beneden links "B.C. Koekoek / 1827" (enkele kleine oxidatiesporen).
Gemonteerd onder een passe-partout.
Zicht op een straat in een dorp met enkele olijke personages. Weergegeven met het nauwkeurige oog voor detail dat Koekoek zo typeert.