Lot 312

Dorpszicht.

KOEKOEK, Barend Cornelis

€ 300 / 400

1827

Tekening, pen en zwarte inkt met waterverf, 12,5 x 17,5 cm, geschept papier, gesigneerd en gedateerd beneden links "B.C. Koekoek / 1827" (enkele kleine oxidatiesporen).

Gemonteerd onder een passe-partout.

Zicht op een straat in een dorp met enkele olijke personages. Weergegeven met het nauwkeurige oog voor detail dat Koekoek zo typeert.

Read more

Dorpszicht.

Lot 312