Live auction - Lot 188
[Landschap].
UYTTERSCHAUT, Victor
€ 100 / 150
1893
Houtskooltekening, 70 x 110 cm, papier. Gedat. en gesign. in de linker benedenhoek.
Ingelijst in een sobere, lichtjes vergulde lijst (niet uitgelijst). Mooi werk.
Mooie grote sfeervolle houtskooltekening van de Belgische schilder Uytterschaut (1847-1917). Onder een wolkenhemel waardoor een warm licht schijnt, een ven tussen riet en bossen, een opstijgende vlucht watervogels en met in de verte een molen.