Live auction - Lot 183

3 trekpaarden.

OST, Alfred

€ 300 / 400

Verscheidene formaten en condities.

Drie mooie tekeningen in Chinese inkt, uitgevoerd in de typische zwierige en sierlijke Ost-stijl van trekpaarden met op de achtergrond respectievelijk een kerk, een boerderij en een boer. Eén tekening ingekleurd met aquarel. Eén grote tekening met signatuur "A. Ost", de andere twee ongesigneerd. Schilder, lithograaf, maar vooral tekenaar, Ost (Zwijndrecht 1884-Antwerpen 1945) zag een kunstenaar als een werktuig van God in dienst van de evenmens.

Lot 183

3 trekpaarden.

OST, Alfred