Live auction - Lot 186

De zichtbare stem.

ROGGEMAN, Willem M.; FRIMOUT, Cyr; LECLERCQ, Guy

€ 120 / 180

Antwerpen; Gent, Editions A-Z, 1989

Plano (65 x 50 cm).

Los in orig. half linnen map. Mooi ex.

Publicatie verschenen naar aanleiding van de tentoonstelling “Cyr Frimout en Guy Leclercq: recente schilderijen” in de Galerie Mercatore te Antwerpen. Bevat twee gedichten van Willem M. Roggeman en twee door Cyr Frimout en Guy Leclercq handgekleurde en gesign. lithografieën. Oplage van 26 gelett. ex. op Velin d'Arches door beide kunstenaars gesign. in colofon (B/Z).

Lot 186

De zichtbare stem.