Live auction - Lot 131

Grafiekmap t.a.v. "Recente werken".

CLAUS, Luc; VAN SEVEREN, Dan

€ 200 / 300

Antwerpen; Gent, Editions A-Z, 1989

Plano (65 x 50 cm).

Los in orig. half linnen map. Mooi ex.

Grafiekmap verschenen naar aanleiding van de tentoonstelling "Luc Claus en Dan van Severen: recente werken" in de Galerie Mercatore te Antwerpen. Bevat een citaat geschreven door Martinus Nijhoff, een droge naald-ets van Claus (1930-2006) en een ets van van Severen (1927-2009). Oplage van 26 gelett. ex. op Velin d'Arches door beide kunstenaars gesign. (B/Z). Verrijkt met 4 verschillende etsen van van Severen, allen gesign. en genum.: 3 gedateerd '75 en telkens op 50 ex. (num. 24, 24 en 25), 1 gedateerd '02 (HC).

Lot 131

CLAUS, Luc; VAN SEVEREN, Dan