155.

LE ROY, Grégoire

32 etsen.

Verschillende formaten: 20 x 24,7 - 40 x 32,8 cm, 4 in potlood gesigneerd, enkele genummerd (meerdere gebruikssporen, foxing, verkleuring, lichte schade, "Boer" en bep. ex. "Begrafenis" zwaar beschadigd).

Niet ingelijst of onder passe-partout.

Lot van 16 verschillende etsen (32 ex. in totaal). Verschillende onderwerpen, waaronder "Aanbidding der koningen" (1 ex.), "Boer" (2 ex.), "Begrafenis" (7 ex.), "Caravan" (4 ex.) en verschillende gezichten van steden en dorpen (o.a. Brugge en Lissewege), havens en het platteland (18 ex.).

€ 200 / 300

Unable to still place a bid