Lot 223
" Onze Lieve Vrouw Kerk van Antwerpen" = La cathédrale d'Anvers.
DE BRUYCKER, Jules
€ 400 / 500
1929
Grande eau-forte, 61 x 48 cm, japon 77 x 67 cm; signée, titrée, datée et just. "1e staat" (feuille brunie) = Ets, Japans papier; in potlood gesign., gedat., getit. en gejust. (gebruind).
Sous cadre (non désencadrée) = Ingelijst (niet uitgelijst).
Ref. Le Roy 163. - J.D.B. 256.