Lot 223

" Onze Lieve Vrouw Kerk van Antwerpen" = La cathédrale d'Anvers.

DE BRUYCKER, Jules

€ 400 / 500

1929

Grande eau-forte, 61 x 48 cm, japon 77 x 67 cm; signée, titrée, datée et just. "1e staat" (feuille brunie) = Ets, Japans papier; in potlood gesign., gedat., getit. en gejust. (gebruind).

Sous cadre (non désencadrée) = Ingelijst (niet uitgelijst).

Ref. Le Roy 163. - J.D.B. 256.

Read more

Lot 223