Lot 460

Hedendaags.

€ 200 / 250

[Wetteren], Galerij Drieghe, 1962-1963

5 vol., folio.

Losse ff. in omslag. Mooie set.

5 nummers van deze zeldzame bibliofiele uitgave van Galerij Drieghe in Wetteren, telkens gedrukt op 50 exemplaren naar aanleiding van haar poëziezondagen: onze set bevat de publicaties van 28 januari en 8 april 1962, 9 februari, 24 maart en 15 december 1963. "Hedendaags" kwam tot stand met medewerking van dichters en plastische kunstenaars. In onze set gesigneerde gedichten van o.a. Paul De Wispelaere, Marcel Wauters, Nic van Bruggen, Ivo Michiels, Paul De Vree, Henri Chopin; en originele grafiek van o.a. Octave Landuyt, Gilbert Swimberghe, Dan Van Severen, Guy Vandenbranden en Luc Peire. Galerij Drieghe in Wetteren werd in 1957 opgericht door Leo Drieghe (1921-1973) en bleef bestaan tot 1985. Kunstenaars en auteurs uit de ruime regio Gent, als Roger Raveel en Louis Paul Boon, waren er kind aan huis. Bijgevoegd: Van Maele, Marcel - Berichten uit de kouwe aardappelstraat. 12 gedichten en 3 handgekleurde tekeningen. Antwerpen, Contramine, 1976. Folio. Losse ff. in bedrukte kartonnen omslag met linten. Oplage van 75 genumm. ex., alle gesign. door auteur en uitgever (nr. 57). (6 vol.)

Read more

Hedendaags.

Lot 460