Live auction - Lot 458

CLAUS, Hugo

Perte totale. Ter gelegenheid van zijn 60e verjaardag 60 schetsen en 60 nota's.

Amstelveen, AMO, 1989

€ 250 / 350

8vo.

Groen bedrukt uitgeverslinnen. Heel mooi ex.

Eerste druk. Oplage van 360 genum. ex. Eén van de 60 op Drie Kronen (nr. XXVIII). Geïllustreerd met een orig. tekening in kleur als frontisp. door Hugo Claus. Met talrijke z/w ills. Gesigneerd in het colofon door Hugo Claus. Deze publicatie is verschenen n.a.v. de Claus-tentoonstelling "Perte totale. Selektie uit de werken op papier 1950-1985" in Stichting Veranneman van 16 december 1989 tot 13 januari 1990. Bijgevoegd: Hetzelfde werk. 8vo. Genaaid in groene omslag. Eén van de 300 op Orion (ongesign., ongenum. en zonder orig. tekening). Ref. Hugo Claus. Voor twaalf lezers en een snurkende recensent, 195. - Hugo Claus 65, p. 120. (2 vol.)

Lot 458

CLAUS, Hugo