Live auction - Lot 207

Het zijden harnas. Nederlandsche bewerking van E. du Perron.

BAISIEUX, Jacques de

€ 120 / 200

's-Gravenhage, Boucher, 1932

8vo: 24 pp.

Zwarte vollederen band (volgens nota in potlood van Malcorps), rug op 4 ribben met vergulde titel, blindstempeling binnenin (enkele krassen, rug licht verkleurd). Mooi ex.

Eerste druk. Oplage op 115 ex. 1 van de 15 luxe-exemplaren op Japans papier (nr. XII), uitgegeven o.l.v. Henri Friedlaender. Deze bewerking van het Chanson de Geste "Des trois chevaliers et del chanise" vormt het eerste deel in de serie Folemprise uitgegeven door Boucher. Jacques de Baisieux was een in Vlaanderen geboren dichter en troubadour uit 2de helft 13de eeuw. Met prospectus (gevlekt, randen gebruind). Prov. Ex libris verwijderd.

Lot 207

BAISIEUX, Jacques de