Live auction - Lot 211

CLAUS, Hugo; VANRIET, Jan

De aap in Efese. 10 gedichten bij 10 etsen.

[Wilrijk], Private Press, De Witte Adelaar, 1998

€ 500 / 600

4to: 13 dubbelgevouwen ff. Los in geïll. papieren omslag, blauwlinnen map met blauw verguld titelschild, blauwlinnen schuifdoos. Mooi ex.

Eerste druk. Oplage van 55 genum. ex. op BFK Rives. 1 van de 40 reguliere ex. gesign. door auteur en kunstenaar (nr. 26). Met 10 orig. gesign. en genum. etsen door Jan Vanriet en 2 orig. linosneden door Vanriet op omslag en titel. Ref. Hugo Claus. Voor twaalf lezers en een snurkende recensent, 261.

Lot 211

CLAUS, Hugo; VANRIET, Jan