Live auction - Lot 217

Idyllen.

DE MONT, Pol

€ 100 / 150

Sneek, Pijttersen, 1882

Kl. 8vo (roestvlekken aan begin en einde).

Geïll. goudgestempelde perkamenten band gesign. De Vos & Van der Groen, gladde rug met vergulde titel, orig. omslag (vooraan) bewaard (band enigszins vervuild).

Eerste druk. Ref. Meir, p. 272. Bijgevoegd: Id. - Klimoprankskens. Mechelen, Ryckmans-Van Deuren, 1877. 8vo. Half segrijn. Eerste druk. - Fladderende vlinders. Met drie koperetsen van Léon Abry, Edgard Farazijn en Piet Verhaert. Rotterdam, Elsevier, 1885. 8vo. Orig. uitgeversomslag. Eerste druk. - In noord en zuid. Idyllen en andere gedichten. Rotterdam, Elsevier, 1887. 8vo. Orig. uitgeversomslag - Dichterlente. Antwerpen, G. Janssens, 1917. 8vo. Orig. uitgeversomslag. Gesign. opdracht voor dichter Victor de Meyere "Aan mijn vriend". - De gouden distel. Legenden en kronijken. Houtsneden van Jan F. Cantré. Zeist, Ruys, [1930]. 8vo. Orig. uitgeversomslag. Met twee losse foto's (van Jan-Frans Cantré?). Ref. Meir pp. 271-274. (6 vol.)

Lot 217

Idyllen.

DE MONT, Pol