Live auction - Lot 672

[Ghent]

Index van regesten van Ghendt [rugtitel].

Hammer price: € 250

€ 300 / 400

[Gent, na 1695]

Folio, c. 31,5 x 19,5 cm: 204 beschreven + ongeveer 500 blanco ff., papier, Nederlands.

Contemp. schaapsleder, vergulde rug met marokijn etiket (voorste scharnier deels gespleten). Uitstekend bewaard.

18de-eeuwse handschriftelijke, alfabetisch geordende thematische index (in regestvorm) op de besluiten van de Stad Gent, met verwijzingen naar 44 met letters geïdentificeerde registers.

Lot 672