Live auction - Lot 44

[Zicht op sluis en brug].

BAERTSOEN, Albert

€ 80 / 100

S.d

Ets, 55,5 x 41,5 cm, Japans papier; gesign. in potlood in rechter benedenhoek (gebruind, klein krasje onderaan).

Mooie ets van een sluis met openstaande deuren.  Bijgevoegd: Id. - [Langs het water], s.d. Ets, 22 x 25,7 cm, gevergeerd papier; niet gesign. (kleine roestvlekjes). Mooie prent van een kanaal of stroompje met huizen in de achtergrond, bomen rechts en een brug over het water. Ref. P. Piron 1999, p. 43 : Gent 1866-1922, schilder, etser..., bleef echter vooral de schilder van het Gentse stadsbeeld. (2 st.)

Lot 44

[Zicht op sluis en brug].

BAERTSOEN, Albert