Live auction - Lot 50

"Pieta".

BOONEN, Jac

€ 100 / 150

S.d

Erg grote ets, 98,5 x 79 cm; eigenhandig getiteld en gesign. onderaan (gebruind papier, enkele schimmelvlekjes in de linker bovenhoek).

Ingelijst (niet uitgelijst).

In de werken van Boonen wordt niet alleen het bruisende leven, maar ook de mystiek op de etsplaat gebracht in een, ondanks het onderwerp, toch zwierige en dynamische opbouw. De zwart-wit weergave geeft het werk een nog tragischer expressie.

Lot 50

"Pieta".

BOONEN, Jac