215.

MAES, Karel

1939/ New York/ Nijveraars/ Neemt deel aan de Belgische sectie/ van de wereldtentoonstelling.

Brussel, Plakaat Marci, 1939

Chromolithogr. affiche, 98,5 x 62,5 cm; gesign. onderaan rechts (licht plooien). Officieel stempel in de linkerkant.

Gemonteerd op linen. Goed stuck.

Heel zeldzame en mooie affiche, voorstellende een spel van gestileerde wolkenkrabbers met een verwijzing naar de Stars and Stripes van de Amerikaans vlag. Ref. Arto 2000, II, bl. 94 : Mol 1900-Brussel 1974, schilder, tekenaar en linosnijder, ontwerper van affiches, theaterdecors, enz., een der eerste Belgische abstracten.

€ 1.800 / 2.500