Live auction - Lot 912
Wolwevershaven.
Dordrecht, van Dijl, 1981
€ 150 / 200
8vo (enige lichte vlekjes).
Los in zwart leder overslagdoosje van handboekbinderij Roest. Goed ex.
Eerste druk van deze zeven sonnetten van de journalist, schrijver en dichter J. Eijkelboom (1926-2008). Oplage van 129 genum. en gesign. ex. met een originele genum. en gesign. lithografie van Henri van Nes. Eén van de 9 luxe ex. (n. IX) gedrukt in twee kleuren op zwaar papier van Arches, met een door de auteur met de hand geschreven sonnet ("Nooit zo") en een originele schets van Henri van Nes. Met een extra bijgevoegd los blad met twee gedrukte gedichten van Eijkelboom, door hem gesign. aan beide zijden.
Bijgevoegd: Id. - Tien vogels. Rotterdam, Bébert, 1984. 8vo. Blauw linnen, geïll. stofjas. 1ste druk. Oplage van 235 gesign. ex. (n. 12). Geïll. door Hans Andringa. (2 vol.)