Live auction - Lot 621

Grote Markt van Kortrijk.

€ 100 / 120

Ca. 1850

Wit en grijs gewassen tekening, 26 x 16,9 cm, papier, ongesigneerd.

In een vergulde, gesculpteerde kader.

Stemmige voorstelling van de Grote Markt van Kortrijk met de Sint-Maartenskerk dominerend op de achtergond.

Lot 621

Grote Markt van Kortrijk.