Live auction - Lot 621
Grote Markt van Kortrijk.
€ 100 / 120
Ca. 1850
Wit en grijs gewassen tekening, 26 x 16,9 cm, papier, ongesigneerd.
In een vergulde, gesculpteerde kader.
Stemmige voorstelling van de Grote Markt van Kortrijk met de Sint-Maartenskerk dominerend op de achtergond.