Live auction - Lot 894
Zeven gedichten. Vertaald door Willem Frederik Hermans.
(Amsterdam), Cornamona Pers, 1981
€ 180 / 220
4to.
Buckram linnen door Kenny's Finebinding, vergulde titel op gladde rug, topsnede verguld. Onafgesneden ex.
Oplage van 175 ex. Eén van de 150 op Antiekvergé met watermerk Ossekop van Van Gelder, gebonden in linnen gesigneerd door Hermans en Lubberhuizen die de bibliofiele uitgeverij Cornamona Pers opstartte (n. 111).