Live auction - Lot 872
Platoons Phaidros.
Brugge, The St. Catherine Press (Ed. Verbeke en co), 1909
€ 120 / 150
4to (enige roestvlekken).
Half marokijn met hoeken, gladde rug met goudopdruk, vergulde kopsnede, orig. omslag meegebonden. Mooi ex.
Eerste druk van deze vertaling. Oplage van 60 ongenum. ex.
Bijgevoegd: Id. - Koning Oidipoes. De Grieksche tekst werd herzien en in Nederlandsche verzen overgebracht. Haarlem, Enschedé, 1929. Folio (enige roestvlekken). Rood segrijn gesign. L. Malcorps, rug met 5 ribben en goudopdruk (licht geschaafd), vergulde kopsnede en zijdes, gemarmerde schutbladen. 1ste druk. Oplage van 150 ex. 1/140 op Hollands papier.
Prov. Ex bibliotheca Johan Polak, Nederlandse uitgever, essayist, bibliofiel, vertaler en mecenas (stempel in beide vol.). (2 vol.)