Live auction - Lot 874

Verzamelde werken.

BOUTENS, Pieter Cornelis

€ 200 / 300

Haarlem, J. Enschedé en zonen; Den Haag, L.J.C. Boucher, 1943-1953

7 vol., 8vo.

Eigentijds half-perkament, gemonogrammeerde platten, gladde ruggen, vergulde titelschildjes en kopsnedes. Fraaie set.

Luxe-editie en één van de 120 exemplaren op deels onafgesneden Hollands papier (n. LXV). Met prospectus uit 1943 waarin de reeks nog wordt aangekondigd als zesdelig omdat Boutens de onvolledige "Ilias-vertaling" niet wenste uit te geven. Boutens stierf in 1943 waarna de onvoltooide veertien boeken van Homeros' Ilias werden toch opgenomen in de editie.

Lot 874

Verzamelde werken.

BOUTENS, Pieter Cornelis