Live auction - Lot 714

[Devotion]

13 grote religieuze chromolithografieën.

€ 350 / 450

Ca. 1ste helft 20ste eeuw

Ca. 40 à 50 x 32 à 52 cm (sommige met scheurtjes (in de marges), al dan niet versterkt met tape, kl. defectjes).

1. Het Heilig Hart van Jezus. - 2. Heilige Jozef. - 3. Het onbevlekte hart van Maria. - 4. Leiber, F. - [De Heilige Familie, Maria, Jezus en Jozef met God en de engelen in de hemel], gesign. in de rechter benedenhoek. - 5. Heilige Antonius van Padua. - 6. Nativitas Domini. K.F.Z., gedrukt in Switzerland. - 7. Vlucht naar Egypte. K.F.Z., gedrukt in Switzerland. - 8. Het leven van de Heilige Antonius van Padua. Venloo, J. Verzijl & Co. - 9. Het leven van de Heilige Franciscus van Assisi. Venloo, J. Verzijl & Co. - 10. Maria met kind. - 11. De vlucht naar Egypte. (Imprimi permittitur. Ordinariatus episcopatis Limburgensis). - 12. Het onbevlekte hart van Maria. - 13. Het Heilig Hart van Jezus.

Lot 714