Live auction - Lot 784

[Music - Belgian composers]

Verzameling gedrukte partituren, enkele gesign. of met opdracht.

€ 120 / 180

Laat 20ste - begin 21ste eeuw

1. Artot, Georges - Oeuvres pour piano. 2. Au village. 3. On chasse. 6. En Écosse. Brussel, Katto, s.d. (PN 1321, PN 1322 en PN 1325). Gesign. op de omslagen (loszittend). - 2. Blockx, Jan - Sérénade de Milenka. Poésie de Gustave Lagye. Paris, Heugel & Cie, s.d. (PN H.&Cie 20667.), 7 pp. (omslag los). Stempel op omslag. - 3. Blockx, Jan - Triptyque symphonique. Brussel, Schott Frères, s.d. (PN S.F. 516). - 4. Brusselmans, Michel - Cinq lieder pour une voix avec accompagnement du pianoforte. 4. Légende. Brussel, Breitkopf & Härtel, s.d. (PN B. 537). - 5. Cluytens, Alphons - Mijn hart... Wees stil! Concertaria voor hooge stemmen. Met begeleiding van klavier. Antw., G. Prop, s.d. - 6. D'Archembeau, Marcel - Retour au foyer. Valse-scherzo pour piano. S.l., s.n., s.d. Handgeschr. opdracht aan Mlle Marie Radoux (1926). - 7. Deboeck, August - Mélodies. 3. Pétale de soleil. Brussel, Maison du Conservatoire (J. Pletinckx), s.d. (PN J.P. 528). - 8. Dupuis, Edgar - Soleil. Brussel, Dogilbert, s.d. (PN E. 1548 D.). Gesign. door de componist. - 9. Houdret, Charles - Prélude et fugue. Op. 10. Brussel, Edit. Ysaÿe, 1928 (PN A.Y. 3467). Gesign. door de componist (1924). - 10. Lauweryns, Georges - Quatre petites mélodies. 1. Ballade des trois chevaliers [...]. Brussel, Lauwereyns, s.d. (PN F. 709 L.). Stempel op omslag. - 11. Mawet, Lucien - La bonne chanson. Paysage belge. Brussel, Breitkopf & Härtel, s.d. (PN 2). - 12. Id. - Poèmes pour chant et piano. II. Mon seuil est accueillant... Ibid., s.d. (PN 7). - 13. Id. - Amour de Paul Verlaine. Poème pour chant et piano. I... Car vraiment j'ai souffert beaucoup! Parijs, Hérelle et Cie, s.d. Alle 3 de partituren van Mawet met handgeschr. opdracht aan M. et Mme Virly. - 14. Rasse, François - Les petits ânes. D'après le poème d'Emile Polak. Ibid., s.d. (PN F. 703 L.). Stempel op omslag. - 15. Id. - Midi. Mélodie. Brussel, Oertel, s.d. (PN G.O. 352). Met handgeschr. opdracht aan Mme Désiré Demest (1912). - 16. Schoemaker, Maurice - 2 mélodies. Arrestation. Fête populaire. Texte de W. Koninckx. Brussel, Schott Frères, 1930 (PN S.F. 7803). Handgeschr. opdracht aan Jean Meer (1934). - 17. Van Damme, Pierre - Lèyîz-m'plorer. Chanson wallone de Nicolas Defrecheux. Luik, Van Damme, s.d. - 18. Virly, P. - "Soleils couchants". Handgeschr. en gesign. partituur, 1916, 2 pp. (18 vol.)

Lot 784